posterrr: (Default)
[personal profile] posterrr
А давно я щось нічого про прочитане не писав. Може, через те, що ледачий, а, може, через те що читав тільки модні чоловічі журнали тіпа Максіма чи Плейбоя, хоча навіть не стільки читав, скільки гортав фото, тож про що там було писати.

Ну та цього разу занесло мене випадково до книгарні погрітися. Там я одразу ж почав гріти пальці, гортаючи ними сторінки всяких грубих книжок, а коли грубі книжки закінчились - то книжок потонше. Отак я й добрався до Чапаєвої "Подорожі із Мамайотою в пошуках України". До того часу пальці нагрілись до такого стану, аби встигати прочитати щось путнє на сторінці, перш ніж її перегорнути. Тому я проглянув кільки абзаців і мені навіть сподобалось. При чому не просто так сподобалось, а я навіть ту книгу купив. І навіть не просто купив, а ще й прочитав, але вже вдома.

Вже той факт, що я дочитав книгу до кінця і навіть об стіну нею не кидався з криками "дибіл, бля!!!" промовисто каже, що чтиво дуже навіть хороше. Звичайно ж, не без косяків, деякі епізоди змушують недоумкувато глипати на текст чи навіть дратуватися. Наприклад, що на Вінничині села розташовані в западинках між пагорбами, через те, що то мешканці так від татар ховалися. Ага, а татари, певно, гелікоптерами над Україною кружляли чи, на крайняк, із повними бензобаками своїх коней магістральним трасами водорозділу. Бо ж інакше селянам набагато зручніше було будувати свої хатки на вершечку пагорба із тридцятиметровими криницями у дворі. Та й ствердження, що в тій таки Вінницькій області села одне від одного за десятки кілометрів розташовані звучить (чи то пак читається) по-дурному. Села теж мало одне на одне не наліплені, і дуже добре, що автошлях таки пустили в обхід, де могли. Ну та це мене так зачепило, бо я сам вінничанин. Хоча з такого і починається недовіра до слів автора - мало чого він про інші краї навидумує. Та й сам він, автор тобто, особа підозріла - ну як в однієї людини одночасно взірцями можуть бути Сковорода і Кармалюк? Хоча любов до всіляких бандюганів та рекетерів, схоже, давно вже стали невід'ємною частиною нашого менталітету. Достатньо на нашого Президента глянути...

Але на загальному фоні усі ті часточки мого негативу виглядають несуттєво. Зрештою, мало яку книгу я можу купити, навіть не підозрюючи до того про її та автора існування. А потім ще й прочитати за три дні. Мало у нас, зрештою, видається тревелл-сторі, тим паче про Україну. А про самих себе читати завжди цікаво, особливо, коли автор вміло клеїть слова докупи. Тож кладу "Подорож Мамайотою" десь коло самого верху своєї книжної купи, яка символізує собою літературний олімп. Ага, сподобалось, рекомендую. Навіть можу дати комусь прочитати:)

Date: 2011-12-24 03:24 pm (UTC)
From: [identity profile] a-mor-e-morte.livejournal.com
Мрію про Книгарню Є в Рівному, і взагалі про цікаві сучасного формату книгарні, а не совдепію, або убожище втридорога. А де Читай знаходиться?

Date: 2011-12-24 06:53 pm (UTC)
From: [identity profile] posterrr.livejournal.com
Читай - в Чайці. Але там доволі дорого, та й асортимент такий собі середній.

Date: 2011-12-24 09:17 pm (UTC)
From: [identity profile] a-mor-e-morte.livejournal.com
Все, знаю. Була там якось, просто назву не запам"ятала) Там досить дорого. Є ще книжкові відділи в Прем"єрі в центрі, в Арені на автовокзалі, там де книгарня "Ранок" у сторону базару ще одна книгарня.

Date: 2011-12-24 09:57 pm (UTC)
From: [identity profile] posterrr.livejournal.com
Я ж казав, що дорого. Аби не знижка, то й не ходив туди.

Є ще невеличкі книжкові на Бандери, коло пивзаводу та біля 12-ї школи за Політоном (але остання на вихідні не працює)

Date: 2011-12-24 09:58 pm (UTC)
From: [identity profile] posterrr.livejournal.com
Плюс книжкові відділи в Кишені, Новусі та Фреші:)

Date: 2011-12-24 06:56 pm (UTC)
From: [identity profile] posterrr.livejournal.com
О, іще, ледь не забув. Ставай до розвитку рівненського буккросингу:
http://posterrr.livejournal.com/141512.html

Profile

posterrr: (Default)
posterrr

October 2020

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627 28293031

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 10th, 2025 07:05 am
Powered by Dreamwidth Studios