posterrr: (posterrr)
Десь тижні півтори тому вийшовши з друзями із "Контрольного пострілу" прогулювались по алеї Пирогова. Тоді нам в око впали викопані обабіч доріжки квадратні невеличкі ямки із підведеною до них електрикою та кріпленням для майбутніх чи то ліхтарів, чи то ще чогось подібного. А оскільки ліхтарів уздовж алеї вдосталь, то нам тоді подумалось: "ну все, наставлять рекламних лайтбоксів у два ряди"...

На щастя, наші песимістичні сподівання не справдились - алею прикрасять завмерлі в повітрі фігури!


ЧИТАТИ БІЛЬШЕ )
posterrr: (posterrr)
Спакувати рюкзак у дорогу. Теплі речі узяти й сухпай.
І податися десь на край світу за кермом старих "жигулів"...
А приїхавши: вийти з машини, й перегнувшися за небокрай,
годувати із рук Черепаху й чотирьох її друзів Слонів...

posterrr: (posterrr)
За вікном щось холодне, безсніжне й малопривабливе. Якась геть незрозуміла погода - і ще не зима, і вже не осінь. А краще було б навпаки - зима та осінь водночас. Десь так, як на фото :)
1.


+17 кадрів снігу, листя та квітів )
posterrr: (posterrr)
Поділюся з вами цікавим дописом від Пінгвіна:

Originally posted by [livejournal.com profile] in_vin at Стежками-доріжками Селища, Стрижавки й Вінниці


Грудень - час довгих зимових вечорів та родинних переглядів фільмів.
Тож пропоную одним таким вечором подивитися добру стару радянську комедію "Стежки-доріжки". Мало того, що фільм справді хороший, та ще й знімався в наших краях! Переважно у Селищі Тиврівського району, а також в Стрижавці і самій Вінниці.


А поки ви скачуєте кінострічку із торрента, пропоную прогулятися разом зі мною краями де знімався цей чудовий фільм. Заодно й порівняємо, як сильно змінилась місцевість за п'ятдесят років, що минули із того часу (фільм "Стежки доріжки" було знято в 1963 році)

Тож гайда зі мною в кіноподорож Селищем, Стрижавкою і Вінницею!

ретроспективка кіномандрівка в 40 кадрах )
posterrr: (posterrr)
Випало мені трохи часу повештатись вечірнім Києвом. Традиційно - із фотоапаратом. І традиційно - без штативу.
Та на моє щастя, в столиці насипало купу снігу, який старанно відзеркалював ліхтарне світло, створюючи більш-менш сприйнятні умови для зйомки з рук. Тож мені таки вдалось наклацати кільканадцять нічних мильних фото :)

1.

Отож, розпочинаємо нашу прогулянку від вокзалу. Надворі якраз сутеніє, і труби Третьої ТЕЦ зафарбовують небо яскравими бузковими кольорами....

+ 19 кадрів )
posterrr: (Default)
Луцьк не потребує додаткових описів та пояснень. Всі і так добре знають, що це місто - "столиця Волині", домівка Лесі Українки, батьківщина Положинського, Тимощука і Кварцяного :)
Луцький замок мало того, що прикрашає купюру в двісті гривень, та ще й визнаний переможцем конкурсу "Сім чудес України"...Тож в цьому дописі я не буду переказувати історію Луцька та переписувати відомості із Вікіпедії. Натомість розкажу та продемонструю те, що мене вразило, зацікавило чи просто сподобалось за час моєї кількагодинної прогулянки цим прекрасним волинським містом.

прогулянка Луцьком в 65 кадрах )
posterrr: (Default)
Вихідними мало спав, від заходу сонця і до світання вештався чигирями над Бугом з юрбою захеканих велоквестерів. Палив багаття, годував комарів та ліниво клацав фотоапаратом навколо.


Детальні фотозвіти із заходу, та результати учасників можете знайти в спільноті велоквесту чи на стіні федерації інтелектуально-спортивних ігор. А тут будуть лише замальовки із-за лаштунків цієї квестерської події, вогонь, туман та світанок.

+44 кадри )
posterrr: (Default)
Взагалі-то, я зовсім не збирався їхати до Клевані - я мав намір навідатись до Луцька.
Хоча ні - до Луцька я спершу також не планував їхати. Але так вийшло, що здавши вранці аналізи на медкомісію у мене весь день виявився вільним, тож я й вирішив гайнути до сусіднього обл.центру задля культурної прогулянки.

Та завдяки обставинам мені ще випала нагода спинитися на півгодинки у Клевані. Добре, що вона якраз на луцькій трасі знаходиться.


Отож, сьогодні поговоримо про архітектурні принади Клевані та завіконні пейзажі з тієї мандрівки. А про Луцьк напишу якось іншим разом.

Клевань у 41 кадрі )
posterrr: (posterrr)
Їздив минулого вихідними до Тиврова. І не просто так пива попити містечком повештатись, а поквеститись разом із студентами політеху. Вірніше, вони собі квестились, а я посидів агентом на "точці" в мальовничій місцині над Бугом, роздавав нові завдання тим гравцям, які змогли мене відшукати, а також потроху клацав навколо своїм фотоапаратом.

Отож, про те як проходив квест, як смажились шашлики на квестерському "афта-паті", як там поживає сам Тиврів і чи змінився він за два роки з часів мого останнього візиту до нього читаємо далі:
+50 фото )
posterrr: (posterrr)
Хочется сделать что-то красивое, но писать (а точнее печатать) ужасно лень.
Поэтому просто поделюсь всякими ночными фотографиями столицы.


Никакого порядка. Никакой систематизации. Никаких подписей под фото. Единственное, что объединяет все фотографии, это то, что они были сделаны после захода солнца. Ведь в ночное время так хорошо лениться, ничего не делать, и ничего не писать :)

+22 кадра из ночного Киева )
posterrr: (posterrr)
Продовжуємо нашу віртуальну мандрівку Вінниччиною дев'ятнадцятого століття (а точніше протягом 1871 - 1874 років). Як завжди, скласти уявлення про тогочасні краєвиди допоможуть акварелі Наполеона Орди.
Раніше ми вже мали змогу ознайомитись із краєвидами північної Вінниччини, а також південного-заходу області.

Цього разу на нас чекає подорож східною та південно-східною частиною Вінницької області, а саме: Іллінецьким, Немирівським, Тульчинським, Томашпільським, Ямпільським, Крижопільським, Піщанським, Тростянецьким, Бершадським і Теплицьким районами.
Отож, вирушаємо в подорож!

Задля зручності орієнтування на місцевості, пропоную користуватися інтерактивними картами із зазначеними населеними пунктами:
- карта Google (із прив'язкою до місцевості акварелей Наполеона Орди)
- карта Яндекс

На нас чекають 33 малюнки Наполеона Орди із 26 мальовничих місцин Вінниччини
Перелік населених пунктів за районами )
Вкотре нагадую, що усі зображення взято із сайту Національного музею у Кракові

Але годі вже базікати - час вирушати у мандри. А розпочне нашу подорож
Іллінецький район:
1.

Дашів - вигляд з ріки Соб на палац Ржевуських. (Daszów. Pałac Rzewuskich - widok od rzeki Sob)
+32 малюнки Вінниччини )
posterrr: (posterrr)
Зазирнув вчора на центральний міський стадіон, де якраз грали місцева ФК "Вінниця" із оржівським "Одеком" (Оржів - це таке селище неподалік Рівного).
Матч відбувався в рамках шостого туру чемпіонату України серед аматорів.

Сама гра була доволі посереднього рівня - зате обстановка навколо матчу була на заздрість багатьом фіналам під егідою ФІФА чи УЄФА.
Як було написано на одному із банерів вінницького фан-сектору - "Fuck World Cup 2014"!
Невпинні фанатські пісні (із обов'язковими нині "Путін - лалалала" та "Бандера-папа"), переклички із уявним гостьовим фан-сектором та густа димова завіса. - Вінниця таки скучила за великим футболом!

+11 стадіонних кадрів )
posterrr: (posterrr)
Обережно! В Сабарові - менти!

posterrr: (posterrr)
П'ять років прожив у Рівному, і жодного разу за цей час не навідався до місцевого зоопарку. А даремно, адже подивитися там є на що!
Тож виправляти свою помилку довелось аж тепер, приїжджаючи до Рівного в якості туриста.

До речі, перший в світі публічний зоопарк було створено рівно 221 рік тому - 10 червня 1793 року - у Парижі. Тому мій допис, про зоопарк Рівного виглядає дуже символічно.

Гайда за мною, на прогулянку серед диких тварин! :)
+62 зоо-фото )
posterrr: (posterrr)
Вслед за барными играми вроде "Фисташкинка", пора приобщать население к новым питейным развлечениям.Теперь перемещаемся на открытый воздух, благо летняя погода способствует пикникам и прочим вылазкам на природу, где проведем рыцарский турнир под названием "Битва Джедаев" :)

правила игры )
posterrr: (posterrr)
Нарешті вирішив пофоткати за допомогою подарованого мені штатива.

Вирушив в напрямку рошенівської набережної. І тільки-но встиг розкласти штатива, як з неба почала падати рясна злива. Тож довелося спішно евакуюватися до найближчої схованки разом із штативом та Ніконом.
Фотоапарат під час евакуації продовжував жити своїм життям, і навіть намагався щось зняти на свою плівку матрицю. Вийшло зовсім не професійно, зате душевно :)

+10 кадрів )
posterrr: (posterrr)
Originally posted by [livejournal.com profile] in_vin at Пиво "Кирнасівське світле"


П'ятничний вечір - вечір пива.
Цього разу смакуємо сорт пива "Кирнасівське світле", що виготавлявся наприкінці дев'ностих років в селищі Кирнасівка Тульчинського району.Як бачимо із тактико-технічних характеристик, "Кирнасівське" мало досить високу "густину" та відчутний вміст алкоголю - саме те що потрібно в таку дощову погоду.

На жаль, скуштувати це пиво мені не вдалося. Тому в уяві вимальовувалось, що з теперішніх сортів найбільш схожим на "Кирнасівське" є славутський "Князь Сангушко" - густе шовковисте пиво, із хлібно-солодовим запахом, вишуканою гіркотою, та трав'яними нотками в "післясмаку".

Насправді ж, за спогадами Юрія Кречка, Кирнасівське на смак було зовсім іншим:
"Я це пиво куштував, тож мушу зауважити, що на Сангушко воно зовсім не схоже, як на мене. На той час це було дуже смачно і незвично, а сьогодні кажуть так - "типовий мініпивоварний смак". Щось на зразок Одеської приватної броварні"

Смачного!

І "на закуску" до пива - трохи історії пивзаводу )P.S.: Зображення етикетки узято із сайту gulikbeer.com.ua
posterrr: (posterrr)
Про те, що команда "TOST", у якій я граю, виборола перше місце в літньому Фіналі "Баюна" із Що? Де? Коли? я вже хвастався.
Тепер настав час розказати, як саме все це відбувалось.

Отож, Фінал "Баюна" грається двічі на рік - перед Новим Роком, та в цю пору. До Фіналу потрапляють кращі вісім команд за підсумками Регулярного Чемпіонату "Баюна".

Ігри Регулярного Чемпіонату відбуваються щочетверга впродовж навчальних семестрів в політехнічному універі, та проходять за класичними правилами спортивного "Що? Де? Коли?".
Правила Фіналу суттєво від них відрізняються, тож про них і поговоримо: )
posterrr: (posterrr)
Нарешті це здійснилось! Команда "TOST" із спортивного Що? Де? Коли?, у якій мені випала нагода грати, здобула перше місце у фінальній грі літнього чемпіонату Клубу Інтелектульного Товариства "Баюн".
Ми таки здобули "Кота Баюна"!

Усі подробиці - через кілька днів. А зараз я поспішаю на вокзал. Бувайте! ;)

Profile

posterrr: (Default)
posterrr

July 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
161718192021 22
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 02:12 pm
Powered by Dreamwidth Studios